U14: Mladší žákyně na Chomutov a Ústí opět nestačily (+fotogalerie)

Gončárová 24, Kindermannová 14, Havlínová 9, Pospíšilová 7, Neradová 1

SLUNETA Ústí nad Labem BC Slaný 97:36

(24:5 62:14 78:27)

Gončárová 14, Kindermannová 5, Sadílková 4, Havlínová 4, Samcová 3, Nagyová 2, Pospíšilová 2, Kinclová 2

Po nevydařených zápasech s Litoměřicemi jsme chtěli především předvést lepší výkony. Proti favoritům skupiny jsme bojovali na hranici našich možností.

V sobotu jsme hráli v Chomutově, domácí nás netrápili nátlakovým pressem a tak jsme si s chutí zaútočili a výsledkem bylo 55 nastřílených bodů a poločasová prohra jen 33:45 (druhou čtvrtinu jsme dokonce vyhráli 20:18). Ve druhém poločase soupeřky přidaly a chomutovská nejlepší hráčka byla k nezastavení. Bohužel v poslední minutě padla i stobodová hranice.

Druhý den v Ústí už to bylo náročnější. Soupeřky hrály agresivní presingovou obranu, což podepřeno velmi benevolentním metrem rozhodčích vedlo k jasnému poločasovému 62:14.

Hráli jsme na hranici našich možností. V kontrastu s výkonem domácích v obou zápasech byly naše měkoučké přihrávky a velmi neúspěšná obrana nejlepších hráček soupeřek.

Nyní nás čeká trojice domácích zápasů. V pátek 17.11. s Kladnem, v sobotu 18.11. přijede lídr tabulky neporažená Sparta a 19.11 nastoupíme proti Kralupům.