Muži vs. Kralupy a Kladno

O víkendu hrálo družstvo mužů v Kralupech a v neděli doma derby s Kladnem. Naši borci hájili druhou příčku a to se podařilo.

Průběh obou zápasu byl velice podobný. Od začátku naši borci tahali za kratší konec v Kralupech se podařilo odskočit v polovině druhé čtvrtiny kdy se podařilo získat až dvacetibodové vedení které jsme udrželi až do konce zápasu. V nedělním zápase jsme tři třetiny stále jen dotahovali a v jejím závěru vyrovnali což bylo signálem k velkému obratu kdy jsme soupeře převálcovali 28:8 . Pozitivní je že se tým nevzdal a bojoval i když se nedařilo a vyprodukoval několik pohledných akcí.

BC Slaný – Kralupy   77:65

Body: Horák M. 9, Šikorský 6, Lavička 27, Hrabánek 1, Libecajt 8, Fric 15, Formánek 8, Horák L. 3.

Slaný – Kladno   76:56

Body Horák M. 8, Šikorský 12, Lavička 6, Tyř 16, Nič 6, Fric 17, Formánek 6, Horák L. 5.