Vítězná série nekončí! Ze zápasu o první místo odjíždějí Rokycany s porážkou o 11 bodů!

BC Slaný SKB Rokycany 71:60

(21:14 28:37 51:43)

Lavička 13, Libecajt, Horák M. a Gospodinov po 10, Jány 9, Horák L. 8, Fric 8, Zach 3

2

V neděli se mohli diváci těšit na bitvu dvou zatím neporažených týmů. Utkání bylo od začátku velice nervózní, napříč tomu se podařilo domácím borcům vyhrát 1.čtvrtinu rozdílem 7 bodů.

V průběhu druhé čtvrtiny Rokycany změnily obranný systém a z osobní obrany přešly v kompaktní zónu, přes kterou se nedokázali slánští prosadit, a soupeř navíc těžil z rychlých protiútoků. Poločasové skóre 28:37 z pohledu domácích.

Byla před námi ale 3.čtvrtina, která v předešlých třech zápasech ukázala sílu našeho týmu, kterou je kvalitní obrana – průměr 60 obdržených bodů na zápas. Díky ní, ale i díky zlepšené střelbě se nám podařilo prolomit zónovou obranu soupeře, který byl nucen přejít opět k osobce.

Do poslední čtvrtiny vstupovali naši s 8 bodovým náskokem, který si udrželi a tak si slánští muži připsali čtvrtou výhru ze čtyř utkání a vedou tabulku skupiny A 2. ligy mužů.

Základem k úspěchu v obou zápasech byla skvělá agresivní obrana, a také výborná atmosféra v hale, za níž patří velké DÍKY našim fanouškům!!!

Další domácí zápasy sehrají muži na své palubovce 21. a 22.11., kdy přivítají celky z Ústí nad Labem a Litoměřic.

Přijďte nám fandit, chceme Vás slyšet!!!