U12: Vítězství ve Slánském poháru!

V úterý 17.11. jsme ve Slaném uspořádali turnaj Slánský pohár. Přijela družstva z Kralup a Říčan. Kralupy měli přece jen menší hráčky, takže jejich zápasy končily vyššími výsledky. Ale závěrečný zápas Slaný – Říčany nabídl drama až do konce a z vítězství se nakonec radovaly domácí hráčky.

BC Slaný : BK Kralupy 82 : 25 (18:8, 36:16, 60:23)
Do zápasu vstoupil lépe soupeř a my jsme do stavu 8:8 jen dotahovali, potom už jsme hru ovládli a naše hráčky si s chutí zastřílely.
Naše body: Gončárová 26, Chodorová 14, Pospíšilová 12, Kindermannová 8, Novotná 8, Klára Dvořáková 6, Samcová 6, Davidová 2

BC Slaný : BK Slunéčko Říčany 46 : 45 (8:16, 16:28, 31:37)
Z naší strany výborný zápas proti vyrovnanému soupeři. První poločas se nám nepovedl a soupeřky odskočily na 12 bodů. Poté se ovšem holky rozehrály a bojovným výkonem začaly ztrátu stahovat. Rozhodující okamžiky na sebe vzala kapitánka Kačka Chodorová, která 14 body ve druhém poločase podpořila skvělý obrat. Holky měly z vítězství radost, tak často se nám v sezóně nestává.
Naše body: Chodorová 18, Gončárová 8, Chárová 8, Kindermannová 6, Klára Dvořáková 2, Davidová 2, Pospíšilová 2
Za Skaný dále nastoupily Andrea Dvořáková a Terka Nováková

BK Slunéčko Říčany : BK Kralupy 83 : 17 (16:6, 36:12, 54:15)Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena domácí Kačka Chodorová a nejlepší střelkyní turnaje se stala Markéta Oubrechtová z týmu Říčan.

Zapsal: Jiří Pospíšil – trenér