U12: V Říčanech jsme si s chutí zastříleli (+fotogalerie)

Chodorová 21 (7/1), Nováková 18 (6/2), Samcová 12, Kinclová 12 (2/0), Hermannová 10, Havlínová 6 (2/2), Pluchová 5 (6/3), Drunecká 3 (2/1), Dvořáková K.2, Neradová 2 (2/2), Burleová 2 (2/2), Vargová, Červená

Basket Říčany BC Slaný 32:84

(6:20 12:41 20:65)

Chodorová 28 (9/2), Nováková 15 (2/1), Dvořáková K. 14 (2/0), Kinclová 8, Neradová 8 (6/2), Pluchová 5 (2/1), Samcová 2, Hermannová 2, Havlínová P. 2, Drunecká, Burleová, Červená, Vargová

DSC_1235

V sobotu 8. října jsme sehráli druhé kolo KP U12 opět na palubovce soupeře, tentokrát v Říčanech.

Bohužel chyběla zraněná Johanka Ischiová, jinak jsme oproti zápasu v Kralupech ale nastoupili už kompletní. Jak naznačují výsledky, zápasy jsme měli plně ve své moci a domácí často na dlouhé minuty aktivní obranou ani nepouštěli přes půlku. Povedla se nám zejména druhá čtvrtina prvního zápasu, kdy naše druhá pětka dominovala 34:2! Hráli jsme s chutí, nastříleli spoustu košů. Byli jsme úspěšní 1 na 1, vycházely i secvičené jednoduché přihrávkové kombinace.

Koho tentokrát vyzdvihnout z jednotlivců? Nade všemi čněla Kačka Chodorová – vstřelila celkem 49 bodů, rozdala několik velice pěkných přihrávek, odvedla spoustu práce v obraně. V prvním zápase se dařilo i Nikče Samcové, škoda jen, že s námi téměř netrénuje, její výkon často trpí neznalostí naší hry. Ve druhé zápase zaslouží pochvalu Majda Neradová, zejména na doskoku. Střelecky se prosadila Klárka Dvořáková.

Za 14 dní hrajeme poprvé doma. Čeká nás další pravděpodobně slabší soupeř z Příbrami. Následují zápasy s HB Basket, který do KP staví mladší tým, a tak pro nás v naší skupině A další skutečnou prověrkou po Kralupech bude zřejmě až domácí souboj s Kladnem.