U13: Proti Proseku nám vítězství uniklo v samém závěru, druhý zápas už patřil soupeři (+fotogalerie)

BC Slaný BK Prosek 55:57

(16:12 31:24 45:37)

Pospíšilová 14, Kindermannová 12, Hurychová 10, Chodorová 5 (2/1), Neradová 4, Kinclová4 (2/2), Havlínová 2, Novotná 2, Dvořáková A. 2, Davidová, Samcová, Dvořáková K.

BC Slaný BK Prosek 38:62

(10:17 14:32 30:45)

Pospíšilová 10, Havlínová 8 (1/0), Davidová 6, Chodorová 6, Dvořáková A. 4, Kindermannová 2, Kinclová 2 (2/0), Novotná (2/0), Neradová, Hurychová, Samcová

IMG_0265

Opět jsme na tradičního soupeře nevyzráli

Už čtyři porážky za sebou v posledním roce čítala naše utkání s Prosekem. Bohužel ani sobotní dvojzápas změnu nepřinesl. Ještě před zápasem nás postihlo další zranění, kdy naše střelkyně Julie Gončárová skončila o berlích s kotníkem v sádře (ach jo). Museli jsme doplnit sestavu o Alici Kinclovou z U12 a nevedla si vůbec špatně. Hrála s nadšením a srdnatě bojovala o každý balón.

První zápas jsme začali s velkou chutí a postupně si vybudovali až dvanáctibodový náskok těsně po poločase. Do poslední čtvrtiny jsme šli s osmi body k dobru. Bohužel pár zmatků v obraně a bojovnost soupeře znamenala srovnání stavu. Ve vyrovnané koncovce jsme stále byli o koš napřed, ale v poslední minutě soupeřky překlopily zápas na svojí stranu a porážka o dva body nás hodně mrzela. Zvláště když jsme neproměnili spoustu dobrých střeleckým možností.

Ve druhém zápase už se nám tolik nedařilo. Naše hráčky už působily unaveným dojmem a soupeřky od stavu 14:17 dvacetibodovou šňůrou rozhodly zápas. V obou zápasech soupeřky prokázaly lepší zakončování svých akcí a v kombinaci s nasazením v obraně to bylo nad naše momentální sily.

Další zápasy nás čekají na konci října v Pardubicích, tak snad už se marodka vyprázdní.