Malá 12, Gončárová 10, Kindermannová 8, Davidová 5, Hurychová 3, Pospíšilová 2, Samcová 2

3. BK Studánka Pardubice U13G (ms) 14 9 5 872:557 23
4. BK Brandýs nad Labem,o.s.U13G 16 6 10 566:836 22
5. BK Prosek U13 (ms) 16 5 11 611:1002 21
6. Basket Poděbrady o.s.U13G 12 8 4 503:471 20
7. TJ Slavoj Český Brod(ms) 14 6 8 561:608 20
8. BC Benešov U13G (ms) 12 2 10 411:804 14

Po návratu zraněných hráček se družstvo chytilo a v dramatických zápasech zdolalo dalšího soupeře BK Brandýs.

Zápasy se nám trochu zkomplikovaly už předem, kdy naši pendlové do mladších jeli na kvalifikaci do Mladé Boleslavi. Tak jsme dali dohromady přesně 10 hráček. Soupeřky přijely naopak posilněné o dva pendly z mladších žákyň. První zápas byl dramatický od začátku do konce. Obě družstva se střídala v mírném vedení a nakonec se k nám přiklonilo štěstí v závěru a vybojovali jednobodové vítězství. Mohlo být i vyšší, ale řada příležitostí hlavně druhé pětky zůstala nevyužita (Johy by mohla vyprávět). Ve druhém zápase jsme poctivě budovali náskok, který po třetí čtvrtině narostl na 18 bodů. Ještě v polovině poslední čtvrtiny jsme vedli o 19. Ale soupeřky přitvrdily a naše zdecimované řady najednou nestíhaly a soupeřky proměnily na co sáhly. Šňůra 16:0 naštěstí jen umazala z dostatečného náskoku a mohli jsme slavit výhru o tři body ….

Proti houževnatému soupeři uplatnila své zkušenosti Terka Malá a důležité body také Julie Gončárová. Druhá pětka se trápila střelecky a tak musela především bránit což se jí kromě výbuchu v poslední čtvrtině dařilo.

Nyní nás čeká neplánovaná zimní přestávka, kdy jsme kvůli prázdninám museli odložit zápasy s Pardubicemi a kvůli nemocem soupeřek i zápasy na Proseku. Další zápasy nás tedy čekají 4.3. doma s Poděbrady.