Gončárová 32, Havlínová 11, Kindermannová 8, Chodorová 6, Pospíšilová 6, Neradová 4, Hurychová 3, Novotná 2, Malá 2, Samcová 2, Pluchová 2, Soukupová

Gončárová 21, Pospíšilová 12, Kindermannová 12, Havlínová 7, Novotná 6, Malá 6, Neradová 4, Pluchová 4, Samcová 4, Chodorová 2, Hurychová 2, Soukupová

Gončárová 11, Samcová 8, Havlínová 6, Kindermannová 5, Hurychová 4, Pospíšilová 4, Davidová 2, Chodorová 2, Malá 2, Pluchová, Novotná, Neradová

BC Slaný BK Studánka Pardubice 47:85

(12:10 24:28 37:49)

Chodorová 8, Havlínová 6, Niki 6, Davidová 6, Novotná 4, Hurychová 4, Pospíšilová 4, Kindermannová 4, Malá 3, Pluchová 2, Neradová

Na závěr sezóny jsme měli basketbalový víkend,

v sobotu výjezd do Benešova a v neděli doma s Pardubicemi. Konečně se nám po zraněních poskládala sestava, tak jsme po dlouhé době mohli i vystřídat … Do Benešova jsme zvolili cestu autobusem, takže mohli vyrazit i rodiče a společné cesty měly příjemnou atmosféru. Zápasy v Benešově pro nás byly složité jen na začátku, kdy se holky nemohly probudit. Potom už v obou utkáních vysoko vyhrály. Soupeřky zapojily do hry i několik mladších hráček z družstva U11 a i když byly šikovné, tak fyzicky nestačily. Střelecky excelovala Julie Gončárová, která v prvním zápa se nastřílela 32 bodů.

Druhý den už pro nám stál o poznání těžší soupeř. Pardubice jsou druhé v tabulce a jako jediné dokázaly porazit suverénní Sadskou. Začali jsme dobře a první čtvrtinu soupeřky zaskočili aktivní hrou, bohužel bez střeleckého štěstí. Potom už se začala projevovat výšková, fyzická i agresivní převaha soupeřek, které ke všemu byly neskutečně rychlé. V poločase jsme ještě zaostávali jen o 7 bodů, ale hlavně poslední čtvrtina už přinesla náš obranný výpadek (9:29).

Druhý zápas měl podobný průběh. Sice jsme nastoupili bez Julie, která se v závěru prvního zápasu zranila. Soupeřky mírně podcenily vstup do zápasu a v poločase jsme prohrávali jen o 4 body. Opět se ale opakoval výpadek v poslední čtvrtině (10:36), kdy jsme nedokázali překonat agresivní presink soupeřek. Poslední čtvrtiny tedy trochu pokazily dojem z jinak kvalitních zápasů.