U19: Juniorky uzavřely sezonu v NRL domácí výhrou nad Mariánským Lázněmi

V posledním zápase sezony potvrdily naše holky vyšší basketbalovou kvalitu a výkonnost.

BC Slaný BK Mariánské Lázně  82:52  (20:5 39:20 66:37)

Havlínová Petra 17, Kindermannová Johanka 17, Sadílková Nela 17, Pospíšilová Anna 14, Samcová Nikola 8, Szentesiová Klára 6, Neradová Magdaléna 3, Honická Tereza, Kučerová Michaela

Technický zápis ZDE

Do zápasu s posledním týmem tabulky vlétly energicky a agresivním napadáním soupeřek získaly hned v prvních minutách náskok 18:2!

V 2.čtvrtině obrana polevila a dali jsme soupeřkám šanci skore snížit. Přesto jsme si do poločasu podrželi výrazný náskok 19b (20:39), dařila se střelba ze střední vzdálenosti a zafungovalo i několik kombinačních souher a rychlých protiútoků. Snažili jsme se o rychlou hru, přechod do útočné fáze, ale nevyvarovali jsme se zbytečným ztrátám přihrávek. Na tom je potřeba ještě zapracovat v tréninku. Do zápasu nastoupily postupně všechny hráčky z lavičky a zapojily se i do skoringu.

Holky musíme za předvedený výkon pochválit.

Věřme, že si do kvalifikace o DL přinesou bojovnou náladu, nasazení a týmovost.