Muži vs. Ústí nad Labem, Děčín

Družstvo mužů opět zajíždělo ke svým zápasům na sever Čech do Ústí a Děčína.  V obou zápasech se opakoval stejný scénář jako v minulých zápasech.

V sobotu v Ústí vyrovnaný první poločas a vedení o jeden bod, ve druhém poločase se domácím ve 4. minutě podařilo odskočit na 5 bodů a tento náskok se jim dařilo udržovat a lehce navyšovat až na konečných 10 bodu. V neděli do 6. minuty jsme drželi s domácím týmem krok potom však nastal zlom a soupeř navyšoval své vedeni až na 22 bodů.  Teprve v tomto momentě jsme opět začali bojovat a hrát svůj basketbal a přišlo snížení náskoku až na rozdíl 5 bodů. Potom však domácí svojí strojovou hrou získali postačující náskok a zápas již nepustili.

Ústí vs Slaný 69:59 (18:15, 34:35, 52:45)

Děčín vs Slaný 80:65 (22:10, 39:2,1 56: 49)

Body: Horák.M., 8, Šikorský 23, Lavička 35, Týř 14, Nič 4, Libecajt 27, Fric 7, Horák L. 6.

Škoda že nás bylo jen 8. Příští utkání hrajeme doma pohár 28.10 v 18:30 s Pískem a potom mistrovské zápasy v pátek 7.11. v 19:30 s Domažlicemi a 8.11. v 19:30 s Rokycany. Věříme že přijde hojnost domácích fanoušků a podpoří nás v důležitých zapasech.