Ženy – BC Slaný : ASK Lovosice 49:64

Soupeřky díky odloženému sobotnímu utkání s Dobřichovicemi přijely do Slaného odpočaté a v plné síle.

Oproti tomu domácí tým nastoupil bez zraněné podkošové hráčky Heleny Kindlové a bez Kláry Svobodové. Už od rozcvičování byla zřejmá výšková převaha hostujících hráček, této výhody několikrát využily v situacích pod košem. První polovina zápasu byla celkem vyrovnaná. Ani jednomu z týmu se moc nedařilo v koncovce a v poločase byl stav téměr vyrovnaný (23:28). Rozhodující byla, téměr jako vždy, třetí čtvrtina, ve které soupeřky nastřílely o deset bodů více než tým domácich. A to bylo rozhodující. V poslední čtvrtině holky domácího týmu ještě zabojovaly, ale 49 bodů na soupeřových 64 zkrátka nestačilo.

Body: Polcarová 15, Bosáková 12, Matějková 10, Řehulková 6, Korfová 2, Svítková 2, Svobodová 2

Fauly: celkem 19, Lavičková 1, Svítková 1, Svobodová Š. 2, Korfová 2, Bosáková 3, Řehulková 3, Polcarová 3, Matějková 4