U14: V posledním letošním zápase mladší žákyně prohrály s Chomutovem (+fotogalerie)

BC SlanýLevhartice Chomutov 56:96

(14:29 27:55 43:72)

Pešatová 12, Rabasová 11, Žabkovská M.11, Matasová 6, Marková 6, Krausová 4, Chárová 2, Chodorová 2, Jandová 2, Melenová, Davidová, Pospíšilová

Mladší žákyně odehrály v sobotu poslední letošní zápas s celkem z Chomutova a tímto uzavřely polovinu soutěže.

Po třech minutách hry jsme prohrávali 0:8, ale vzápětí se nám podařilo bleskově snížit na 9:10. Bohužel poté zbytečné chyby daly soupeři křídla a první čtvrtinu jsme prohráli o 15 bodů.

Druhá část se také nevyvedla a v poločase prohráváme o 28 bodů. Do třetí jsme ale vtrhli jako uragán a sedm minut jsme vyhráli 16:4 – v tuto dobu svitilo na ukazateli 43:59. Bohužel následoval opět výpadek a odskočeni soupeře  na 30 bodů.

Poslední část se již jen dohrávala. Tentokrát nás zradila střelba z pod koše (15:0) a hráčka soupeře, která měla 196 cm, což byl pro nás problém. Jinak lze holky pochválit za třetí čtvrtinu a pohanit za zakončovani vyložených příležitostí.