U13: Po dlouhé době jsme si užili radosti z výher

Chodorová 17 (3/1), Gončárová 9 (1/1), Kindermannová 8, Nováková 4 (2/0), Hurychová 4, Dvořáková A. 4, Pospíšilová 4, Davidová 2, Neradová 2

(11:10 21:20 36:25)

Hurychová 7 (1/1), Dvořáková 7 (2/1), Gončárová 6, Pospíšilová 6, Kolibáčová 3 (2/1), Davidová 2, Novotná 2, Samcová 2, Kindermannová 2, Nováková 1 (4/1)

20161211_1023161

Dalším soupeřem v KP U13 nám bylo urostlé družstvo z Českého Brodu.

V útoku se soupeřky snažily o rychlý protiútok, v postupném útoku využívaly výškové převahy. V obraně také, když se soustředily hlavně na obranu v těsné blízkosti svého koše. Do prvního zápasu jsme vstoupili jako už tradičně velmi vlažně v páté minutě to bylo 0:8 a soupeřky si držely tento náskok až do závěru poločasu, kdy se nám šňůrou osmi bodů podařilo vyrovnat na 18:18. Rozhodlo se ve třetí čtvrtině, kdy jsme utekli o sedm bodů a v průběhu poslední čtvrtiny už soupeřkám došli síly.

Do druhého zápasu jsme nastoupili bez kapitánky Kačky Chodorové, která odjela hrát na Spartu. Zase jsme museli stahovat lehce nabytý náskok soupeře a ve druhé čtvrtině už to vypadalo hrozivě 15:20 a hlavně hra nic moc. Potom se však holky chytily, do poločasu obrátily a ve třetí čtvrtině rozhodly. Na hodně staženou obranu jsme museli vyzrát především rychlou kombinací a střelbou ze střední vzdálenosti.

Potěšující je, že všechny holky bodovaly s výjimkou Petry, ale ta si své uhrála bojovnou obranou a vyvážením balónu do útoku. Slabinou zůstává ukvapená střelba a neproměňování šancí.

Po Novém roce se představíme v dalších domácích zápasech 7.1. s Benešovem.

Za družstvo přejeme našim příznivcům hezké svátky a mnoho štěstí v novém roce.