U12: Mladší minižákyně na úvod soutěže jasně porazily Kolín

Úvodní utkání středočeského přeboru minižákyň U12 proti BC Kolín zvládly slánské hráčky dobře a zaslouženě zvítězily. Během celého utkání jsme soupeře převyšovali ve všech herních činnostech.

BC Slaný – BC Kolín 76:19 (15:6 39:8 60:13)

Marková Karolína 23, Poláková Jana 15, Havlínová Natálie 14, Kovářová Miloslava 5, Herinková Tereza 4, Šímová Karolína 4, Grzonka Laura 2, Roubíčková Lucie 2, Urbanová Sára 2, Mišiková Tereza 1

Úvodní utkání středočeského přeboru minižákyň U12 proti BC Kolín zvládly slánské hráčky dobře a zaslouženě zvítězily. Během celého utkání jsme soupeře převyšovali ve všech herních činnostech.

Utkání začalo pomaleji. V první čtvrtině holky poctivě bránily, ale v útoku zakončovaly trochu ukvapeně z nepřipravených pozic. Skóre proto narůstalo jen pomalu. S postupem času se lepšil týmový výkon v útoku. Zlepšily se zejména přihrávky a spolupráce v postupném útoku a skóre šlo rychle nahoru v náš prospěch. Všechny hráčky lze pochválit za dobrý poctivý výkon. Střídalo se rychle podle nových pravidel po pětkách po 4 minutách. Toto pravidlo se osvědčilo. Všechny holky si zahrály a tempo zápasu bylo rychlé až do konce.

Ve druhém dodatkovém zápase hraném na 4×6 minut s volným střídáním, byl průběh velmi podobný. Horší méně soustředěný začátek slánského týmu a stupňované zlepšení od 2. čtvrtiny až do konce utkání. Opět jsme soupeře převyšovali v individuálních činnostech i týmové spolupráci a nakonec vyhráli 61:22. Výsledky v obou utkáních odpovídají dění na hřišti.