Ženy jsou i po zápase proti Benešovu stále bez porážky

Ženy, jakožto první tým tabulky, nastoupily do sobotního domácího zápasu jako favoritky a letošní neporazitelnost si chtěly udržet.

BC Slaný BC Benešov B 70:53  (19:20 36:22 50:41)

V zápase jsme měly trochu pomalejší a utahanější start, ale díky tomu, že byla první čtvrtina celkem vyrovnaná, a díky tomu, že jsme za soupeřkami bodově moc nezaostávaly, hlásala tabule na konci první čtvrtiny 19:20 pro hostujíci tým.
Ve druhé čtvrtině jsme ale ženám z Benešova dovolily pouze dva body a na konci prvního poločasu odskočily na rozdíl 14 bodů.
Třetí a čtvrtá čtvrtina se odehrávaly ve stejném duchu i tempu.
Chvíli jsme Benešov dusily vysunutější obranou, získávaly snadné míče a úspěšně zakončovaly rychlé protiútoky, se kterými se nám letos zatím velmi daří. Ale pak přicházely i momenty kdy se nám nedařilo a udělaly jsme spoustu banalních chyb. Hlavně tedy v postupném útoku, při kterém, se tak nějak ještě hledáme, a víme, že na něm budeme muset ještě hodně zapracovat.

Ve druhém poločase, ač to vypadalo všelijak, jsme bodový náskok neztratily a stále držíme jako jediný tým tabulky letošní neporazitelnost.
Mezi pozitivní zprávy patří také fakt, že se nám letos celkem daří střelecky a to téměř všem, kdo do zápasu nastoupí, ať už ženám ,,ženám“ nebo U-sedmnáctķám.
Jako jediný tým jsme letos daly ve všech odehraných zápasech 70 a více bodů.

Duchoslavová 21, Dohnalová 15, Matějková 10, Žabkovská 5, Jandová 4, Dudáčková 4, Zelenková 3, Marková 2, Ničová 2, Gončárová 2, Chárová 2, Beťková

Děkujeme fanouškům za super atmosféru a za podporu.

Příští zápas nás čeká mladý běhavý tým z Kralup nad Vltavou, tak doufáme, že jim budeme fyzicky i basketbalově stačit, že se nám podaří vylepšit postupný útok a vyvarujeme se zbytečných chyb.