Juniorky U19 padly s Kolínem i počtvrté v sezóně

Na Kolín letos neumíme. Navíc, když je to umocněno už potřetí začátkem v 9 hodin, není divu, že jsou z toho ve výsledku tři nejvyšší porážky v probíhající sezóně.

BC Kolín – BC Slaný   71 : 42  (37:13)

Střelkyně: Kindermannová 14 (2/2); Pospíšilová 10 (2/2) 2 trojky, Kolaříková 7 a 1 trojka, Samcová 5 (4/1); Havlínová 4, Hrubiková 2. Dále hrály Hejčová a Kovářová.

V utkání nám chyběla nezkušenější pivotka Nelča, ale i tak jsme čekali lepší výkon. Soupeřky hrály od začátku s větší energií a naše vlažná obrana jim dovolila vybudovat mírný náskok 21:13 ve 13. minutě. Poté přišlo 10 minut hrůzy a Kolín šnůrou 29:0 rozhodl o celém zápase.

Potom už se hra vcelku vyrovnala a i my jsme předvedli některé hezké akce. Naše obrana však v tento den obecně byla děravá jak ementál a Kolín v poklidu a zaslouženě zvítězil.

Poslední zápas hrajeme 13. 5. v České Třebové, která je už jistým vítězem soutěže. Doufáme v lepší zakončení sezóny. Zkusíme překvapit!