U12: V prvním zápase po výborné druhé půli porážíme HB Basket, odvetu vyhrál soupeř (+video)

BC Slaný U12 HB Basket U12  54:44

(14:15 20:28 37:34)

Chodorová 17 (2/1), Gončárová 11 (3/3), Pospíšilová 8, Hurychová 6, Zajíčková 4 (2/2), Kindermannová 4, Havlínová P. 2, Nováková 2, Davidová, Novotná, Dvořáková K., Dvořáková A., Dragounová, Samcová, Záborcová

Oslava vítězství ZDE

BC Slaný U12  HB Basket U12 46:59

(10:14 22:31 30:43)

Chodorová 16 (1/0), Gončárová 12, Pospíšilová 6, Kindermannová 6, Hurychová 2 (2/2), Havlínová 2, Dvořáková A. 2, Dvořáková K., Nováková, Davidová, Dragounová, Samcová, Záborcová, Novotná, Neradová

V sobotu jsme sehráli poslední domácí zápasy s HB Basket Praha. Soupeřky přijely jen s deseti hráčkami, tak jim hlavně v prvním zápase trochu docházel dech. Ale jinak hrály velmi dobře, důrazně v obraně a s velkým nasazením v útoku. Naše hráčky zaspaly první poločas a prohrávaly 20:28 a nemohly se prosadit proti důrazné obraně. Do druhého poločasu ale vlétly jako vichřice a proměňováním rychlých protiútoků a zlepšenou obranou přehrály unaveného soupeře. V rozhodujících chvílích zabodovala hlavně Kačka Chodorová.

Ve druhém zápase už nenastoupila Zajíčková, naopak své první soutěžní utkání odehrála Neradová. Celkově jsme už neukázali takovou vůli po vítězství, hodně našich šancí zůstalo neproměněných a soupeřky po zásluze zvítězily. V obou zápasech ale obě družstva předvedla velmi slušný výkon a výsledkem byla pohledná utkání.

Na závěrečná utkání soutěže jedeme do Českého Brodu, tak doufáme, že budou úspěšná.