U11: Nejmladší minižákyně sbírají zkušenosti i vítězství

Naše nejmladší nově vytvořené družstvo nezklamalo ani v derby Kladnem a připsalo si třetí vítězství v soutěži.

BC Slaný TJ Sokol Kladno U11G  47:24 (8:8 18:10 24:16)

Grzonka Laura 17, Šímová Karolína 9, Suchopárková Sofie 7, Urbanová Sára 6, Kovářová Miloslava 4, Marková Adéla 2, Hejduková Dominika 2, Formánková Anna, Poláchová Natálie, Vágnerová Sofie, Víchová Eliška, Víchová Anežka

Utkání s fyzicky vyspělejším soupeřem bylo hodně bojovné a dosti tvrdé. Rozhodčí do hry příliš nezasahovali a tak si musely holky každý koš doslova vybojovat. Průběh utkání byl poměrně vyrovnaný po celé 3 čtvrtiny utkání. Byly jsme stále o kousek vepředu, ale výraznější rozdíl jsme vybojovali až v poslední čtvrtině. Naše hráčky byly lepší v individuálních herních činnostech, byly také efektivnější v proměňování střeleckých pokusů. Kladenské naděje dobře bránily, doskakovaly a bojovaly o každý míč. Bodově tým podržely starší hráčky Laura Grzonka, Kája Šímová a Sofi Suchopárková. V obraně zahrály opět velmi dobře Eliška a Anežka Víchovi.

I ostatní mladší hráčky se již velmi dobře zapojily do hry. Naše hra byla týmová s množstvím pěkných přihrávek a spolupráce v obraně. Druhý přípravný zápas s volným střídáním jsme vyhráli 41:20. Je výborné, že proti těžkému soupeři skórovalo celkem 9 hráček.

Po třech kolech Středočeského přeboru vede Slaný U11 tabulku s šesti body bez porážky. K dalšímu utkání pojedou U11 9. listopadu do Mladé Boleslavi.