Děvčata U13 porazila kouzelnice z Újezdu nad Lesy

Tentokrát jen v neděli odehrálo naše družstvo další soutěžní utkání proti týmu BC Wizards Újezd nad Lesy.

BC Slaný – BC Wizards 63:18

Již tradičně nebyl začátek první i druhé čtvrtiny v takovém nasazení, jaké bych si představoval. To jsme si na pondělním pozápasovém tréninku řekli. Uvidíme v příštím zápase…?

V tomto utkání nebyly tolik vytížené holky hrající i za starší kategorii U14, které měly velice náročný minulý víkend. To ale vůbec nevadilo. Až na již zmíněné vlažnější začátky čtvrtin to holky zvládly moc dobře. S postupem času byly všechny odvážnější a více si věřily při hře jedna na jednu. Věřím, že jim toto nasazení a odvaha vydrží i do dalších utkání.

To už zjistíme následující víkend. Kdy hrajeme kvalifikaci o Národní finále s našim tradičním soupeřem z Kladna. V sobotu 2. 12. od 14:00 na naší domácí palubovce. Odvetu pak hned v neděli 3. 12. v Kladně.

Rádi vás uvidíme na balkoně nad palubovkou a hlavně se těšíme na hlasité povzbuzování.