Cenná výhra pro U17. Litoměřice padly po vyrovnané koncovce


V neděli jsme nastoupili k důležitému utkání proti Litoměřicím, které, pokud bychom vyhráli, by nás udrželo v reálné šanci o setrvání v dorostenecké lize U17 pro příští rok…

číst dále

Komický začátek: soupeř nepřijel! Z turnaje nakonec U13 získaly 4. místo


Tým U13 neodpočívá, a proto se vydal na Easter Euro Basket do pražských Letňan. Turnaj trval od čtvrtka 28. 3. až do neděle 31. 3.

číst dále

Křest nové haly pro U13: Poděbrady padly, Sadská těsně uspěla


Děvčata kategorie U13 za sebou mají první utkání v nové slánské hale na Hájích. A křest to nebyl vůbec špatný: tým odehrál dvě vyrovnaná klání, přičemž na zimáku ještě těsně podlehl Sadské, ale pak už na Hájích jasně přehrál Poděbrady.

číst dále

Start nadstavby na jedničku. U13 porazily Pastelku i Benešov


Vstup do nadstavby soutěže nám vyšel skvěle. Dvě domácí výhry! Obě jsou velmi ceněné.

číst dále

Porážka se Slovankou, vítězství nad Újezdem. A teď jdou U13 do nadstavby


Máme za sebou poslední hrací víkend základní části přípravné soutěže. V sobotu naše holky U13 přivítaly na domácí palubovce Basket Slovanku. A naopak v neděli se jelo do haly v Šestajovicích odehrát utkání s týmem Wizards Újezd nad Lesy.

číst dále

Děvčata U17 podlehla v bouřlivé kulise po dobrém výkonu Strakonicím


Jak si vedly slánské U17? Po sobotní vysoké porážce od USK v neděli chtěly ukázat, že se Strakonicím nedají tak lehce. Soupeř vede tabulku bez prohry a v prvním utkání na jeho palubovce prohrály vysoko 114:33. Ale více už vlastními slovy…

číst dále

Děvčata U13 nestačila na Spartu, proti HB ale jasně zvítězila


Po měsíci půstu od zápasů děvčata U13 opět vyrazila k soutěžním utkáním. V sobotu na palubovku BA Sparta Praha a v neděli opět do Prahy, tentokrát za týmem HB Basket.

číst dále

Jak si vedou děvčata z U11? Trenér Hnilička hodnotí výkonnostní posun


Vážení příznivci slánského basketu. Rádi bychom vám sdělili pár informací o činnosti dívčího družstva kategorie U11. Pohodlně se usaďte a přejeme příjemné čtení 🙂 

číst dále

Mladý tým žen získává zkušenosti ve 2. lize a stále čeká na první vítězství


Družstvu žen vstupovalo do přípravy na novou sezonu ve 2. lize s velmi úzkým kádrem osm slánských hráček. Navíc některé hráčky studují na VŠ, což způsobuje jejich absence na trénincích. Tým se ale shodl na tom, že chce hrát ligu, má ambice získávat zkušenosti a bude pracovat na tom, aby se 2. liga ve Slaném udržela i pro budoucí generace.

číst dále