Děvčata U13 vstoupila do soutěže vítězně. Porazila Kladno


První soutěžní utkání této sezony odehrálo družstvo U13 v pondělí 18. 9. A hned s vítězným koncem!

číst dále

Ženy Brandýsu s exreprezentantkou podlehly, přípravu si však trenéři pochvalují


Ve středu jsme si na přípravný zápas před prvními mistrovskými zápasy pozvali Brandýs nad Labem. Tento zkušený tým v minulé sezoně hrál velmi dobře a bojoval o vrchní pozice ve skupině B 2. ligy žen.

číst dále

U13 v přípravě zaslouženě uspěly v Ústí. Teď doma vyzvou Kralupy


Děvčata z U13 před začátkem sezony nezahálí a mají za sebou další přípravné utkání. Tentokrát v krásné nové hale SLUNETY Ústí nad Labem.

číst dále

FOTO: Letní soustředění v Táboře se zase povedlo!


Stejně jako v minulých letech se i letos jelo na soustředění. A stejně jako v minulých letech jsme si ho i letos všichni maximálně užili… Ostatně, posuďte sami…

číst dále

První herní příprava U13 byla úspěšná. Děvčata si připsala dvě výhry


Už je to tady, zápasový kolotoč se opět rozjíždí. O prvním zářijovém víkendu nás čekaly první zápasy kategorie U13, byť prozatím jen přátelské.

číst dále

Představujeme trenéry: Josef Šelicha povede slánské U13


Nastal čas představit, co nás vlastně v následující sezoně čeká. A pěkně jedno družstvo po druhém. Začneme s trenérem Josefem Šelichou, trenérem družstva U13, který nám zodpověděl pár otázek.

číst dále

Další úspěšný Basket Camp je za námi. Jak ho hodnotí Rostislav Nič?


Od 9. do 14. 7. se ve Slaném pořádal další ročník Basket Campu. Talentované hráčky tak opět mohly rozvíjet svoje basketbalové a atletické schopnosti, poměřit se s vrstevnicemi a obecně si užít týden skvělého sportu i mimo sezonu.

číst dále

FOTO: Výhra v turnaji a trénink na laser game. Podívejte se, jak makají U13


Po pěkně odehraném turnaji si holky zaslouží odměnu. Ale popořádku: v sobotu 17. 6. naše družstvo, nyní již kategorie U13, odehrálo svůj první přátelský turnaj na domácí palubovce proti týmům Sokol Kladno a BK Teplice.

číst dále

Juniorky uzavřely sezónu v České Třebové a zanechaly dobrý dojem


Do České Třebové jsme odjížděli s hodně prořídlým kádrem s většinou mladších hráček. A to jsme ještě netušili, že po cestě rozbolí Johy záda a zápas stráví fanděním vleže na žíněnce…

číst dále